Zapraszamy do obejrzenia zdjęć...

Co to jest Bambi Bus?

Bambi Bus to nowatorski projekt wspomagający edukację przedszkolną i wczesnoszkolną dzieci. Został stworzony z myślą o najmłodszych, czyli przedszkolakach oraz dzieciach z klas I-III szkół podstawowych.

 

Jego zasadniczą część stanowi tytułowy Bambi Bus, zaadaptowany pod kątem potrzeb dzieci, jedyny w swoim rodzaju autobus, który nie tylko zabierze maluchy na niezapomnianą całodniową wycieczkę, ale dzięki posiadanym walorom i specyficznej zabudowie, sam w sobie stanowić będzie dla najmłodszych wspaniałą atrakcję.

 

Skąd ten pomysł?

Obserwując ogromną popularność mobilnych przedszkoli w Danii, postanowiliśmy przenieść ten pomysł na grunt polski.

 

Pomysł na Bambi Bus narodził się w wyniku wieloletniej współpracy Piła Bus Service z kontrahentami z Danii. Tego typu autobusy wykonane na zlecenie duńskich klientów przez naszą firme jeżdżą w kilkunastu duńskich miastach takich jak Kopenhaga, Vajle, Kolding, Esbjerg itp. Z ich możliwości regularnie korzystają duńskie placówki oświatowe, szczególnie te zlokalizowane w miastach, z dala od terenów zielonych. Mobilne przedszkole, nie dość, że zapewnia bezpieczny transport dzieci, to również – dzięki posiadanemu wyposażeniu - może być idealnym miejscem do zabawy i nauki.

 

Copyright © 2015 Piła Bus Service
Strona główna     Bambi Bus     Przewoźnicy     Przedszkola     Szkoły     Samorządy