Zapraszamy do obejrzenia zdjęć...

Dla kogo

Projekt Bambi Bus skierowany jest do trzech głównych grup:


Przedszkola i szkoły podstawowe
Wycieczka Bambi Busem stanowić może znakomite urozmaicenie codziennych zajęć z najmłodszymi. Z łatwością, a przede wszystkim bez obaw o bezpieczeństwo dzieci, będzie można zorganizować np. wyjazd za miasto, do lasu, do gospodarstwa agroturystycznego bądź nad jezioro. Z Bambi Busem można odwiedzić tak naprawdę każde ciekawe miejsce.

 

Więcej informacji dla przedszkoli i szkół.

Samorządy
Samorządy gminne, jako organy prowadzące przedszkola i szkoły podstawowe, będą mogły wynająć lub zakupić Bambi Busa, by zależnie od potrzeb udostępniać go swoim placówkom. Kreatywność nauczycieli jest źródłem wielu ciekawych pomysłów, ponadto istnieje wiele różnych programów edukacyjnych, przygotowywanych z myślą o dzieciach (np. przez leśników), które wiążą się z wyjazdem poza miasta. Z Bambi Busem będzie to bardzo łatwe!

 

Więcej informacji dla samorządów.

Prywatni przewoźnicy
W branży zajmującej się przewozem osób istnieje bardzo duża konkurencja. Bez wątpienia, powiększenie parku autobusowego przewoźnika o Bambi Busa pozwoli poszerzyć ofertę danego przedsiębiorstwa, będzie stanowić kolejne źródło przychodów. Poza tym wpłynie to bardzo pozytywnie na wizerunek firmy, jako podmiotu przyjaznego dzieciom i wrażliwego na ich potrzeby.

 

Więcej informacji dla przewoźników.

 

Copyright © 2015 Piła Bus Service
Strona główna     Bambi Bus     Przewoźnicy     Przedszkola     Szkoły     Samorządy