Zapraszamy do obejrzenia zdjęć...

Scenariusze plenerowe

Bambi Bus daje ogromne pole do popisu, przede wszystkim dla ambitnych nauczycieli, którzy chcieliby wyjść ze swoimi pomysłami poza szkolne, czy przedszkolne mury.

 

Podajemy Państwu dwa ramowe scenariusze wycieczek, na które warto byłoby pojechać Bambi Busem.

 

Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego

Największym wyzwaniem jest odnalezienie chętnej do współpracy osoby prowadzącej gospodarstwo agroturystyczne i ustalenie programu wizyty. Dla dzieci z całą pewnością dużą frajdą będzie np. możliwość przejażdżki konnej, pokaz dojenia krów, czy produkcji masła. Wycieczkę powinien urozmaicić posiłek, najlepiej przygotowany z produktów oferowanych przez gospodarstwo agroturystyczne. Posiłek można zjeść w mini-stołówce na pokładzie Bambi Busa.

 

Wycieczka do ośrodka edukacji leśnej

W dzisiejszych czasach kładzie się duży nacisk na edukację ekologiczną. Świetną pracę w tym zakresie wykonują ośrodki edukacji leśnej prowadzone przez większość nadleśnictw. Ośrodki te są zazwyczaj bardzo chętne do współpracy z placówkami oświatowymi. Warto zatem zabrać dzieci na taką wycieczkę. Nasi podopieczni będą mieli okazję dowiedzieć się o roli lasu w przyrodzie, poznać leśnych mieszkańców, rosnące tam rośliny. Pracownicy ośrodka z pewnością zadbają o ciekawy przebieg zajęć.

 

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie na najciekawszy scenariusz wycieczki Bambi Busem.

 

Copyright © 2015 Piła Bus Service
Strona główna     Bambi Bus     Przewoźnicy     Przedszkola     Szkoły     Samorządy