Zapraszamy do obejrzenia zdjęć...

Od kwietnia Bambi Bus w Warszawie!
2012.04.25 - 16:25


Bardzo miło nam poinformować, że w miesiącu kwietniu nasza firma sprzedała kolejny autobus, nabywcą jest warszawska firma mniam-mniam® specjalizująca się w cateringu dla dzieci (profil firmy na Facebooku).

 

Zobacz galerię zdjęć autobusu ›

Adam Szejnfeld pod wrażeniem
2011.07.13 - 12:29


Popularność Bambi Busa zatacza coraz szersze kręgi. Przed kilkoma dniami gościł w naszej firmie poseł Adam Szejnfeld.

 

Polityk, któremu szczególnie bliskie są sprawy gospodarki i przedsiębiorczości, był pod dużym wrażeniem nie tylko Bambi Busa, ale również innowacyjności idei, która przyświecała nam w pracach nad całym projektem.

 

Adam Szejnfeld wyraził nadzieję, że zalety naszych autobusów już wkrótce będą mogły poznać dzieci w całej Polsce. Czego i my byśmy sobie życzyli.

 

Więcej informacji: Adam Szejnfeld pod wrażeniem Bambi Busa.

Bambi Bus w TVN24
2011.06.17 - 16:07

Bardzo nas cieszy olbrzymie zainteresowanie mediów projektem Bambi Bus. O naszym innowacyjnym pomyśle na edukację mówi się i pisze zarówno na portalach internetowych, w prasie, w radiu, jak i w telewizji.

 

Ostatnio tematem zainteresowała się również ogólnopolska telewizja TVN24. Spotkanie z Bambi Busem odbyło się w Pile na terenie Szkoły Podstawowej nr 12. W relacji "na żywo" widzowie mieli okazję obejrzeć z bliska nasz wyjątkowy autobus, a także wysłuchać rozmowy z prezydentem Piły Piotrem Głowskim, który planuje wykorzystać Bambi Bus w procesie edukacji pilskich dzieci.

Więcej w zakładce: Bambi Bus w mediach.

Dzień Dziecka
2011.06.10 - 19:50

W Dzień Dziecka Bambi Bus zabrał grupę dzieci z Szkoły Podstawowej nr 1 w Pile na wycieczkę pod hasłem "Poznajemy dzieci z innych krajów". Mali uczestnicy wyprawy przebrani w stroje charakterystyczne dla różnych kultur uczestniczyli w szeregu gier i zabaw obejmujacych m.in. naukę popularnej piosenki pt.: „Panie Janie” w kilku językach czy odgadywanie zagadek związanych tematycznie z danymi państwami.

 

Ciekawostką jest fakt, że na końcowym przystanku wyprawy, jakim była pilska Wyspa, Bambi Bus i dzieci gościły znanych polityków: obecnego Ministra Sportu i Turystyki Adama Giersza, posła Adama Szejnfelda, senatora Mieczysława Augustyna oraz Prezydenta Miasta Piły Piotra Głowskiego.

 
Wyświetlono pozycje od 1 do 4 z 9

Copyright © 2015 Piła Bus Service
Strona główna     Bambi Bus     Przewoźnicy     Przedszkola     Szkoły     Samorządy