Zapraszamy do obejrzenia zdjęć...

Targi Przedszkolaka Wrocław 2011
2011.06.02 - 12:11

Wrocławska edycja Targów Przedszkolaka za nami. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, zarówno targowych gości, których przez dwa dni przewinęło się ponad 5 tysięcy, jak i wystawców. W hali IASE zaprezentowało ponad 60 firm i instytucji, oferujących produkty i usługi dla przedszkolaków. Do Wrocławia przyjechał oczywiście również Bambi Bus.

 

Ponizej prezentujemy krótka fotorelację z wrocławskich targów:

 

Bambi Bus we Wrocławiu
2011.05.27 - 15:43

Przed nami kolejny weekend z Targami Przedszkolaka, tym razem we Wrocławiu. W stolicy Dolnego Śląska nie zabraknie również Bambi Busa. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic, przede wszystkim pracowników przedszkoli, rodziców i oczywiście dzieci.

 

Targi odbywać się będą w sobotę i w niedzielę (28-29 maja) w godzinach 10.00 - 17.00 w hali IASE przy ulicy Wystawowej 1. Oprócz Bambi Busa organizatorzy imprezy przygotowali mnóstwo innych atrakcji, więc z pewnością nikt nie będzie się nudzić.

 

Do zobaczenia we Wrocławiu! Bambi Bus będzie na Państwa czekał.

 

Więcej informacji o Targach Przedszkolaka we Wrocławiu: http://www.targiprzedszkolaka.pl

Targi Przedszkolaka Warszawa 2011
2011.05.17 - 23:17

Tegoroczne warszawskie Targi Przedszkolaka dobiegły końca. Projekt Bambi Bus cieszył się sporym zainteresowaniem wśród odwiedzających z czego jesteśmy bardzo dumni. Poniżej prezentujemy krótką fotorelację z imprezy.

 

Bambi Bus na Targach Przedszkolaka
2011.04.21 - 14:36


W dniach 14-15 maja w Warszawie odbędą się doroczne Targi Przedszkolaka. Impreza ta gromadzi co roku około 100 wystawców, między innymi placówki przedszkolne, producentów zabawek i materiałów dydaktycznych, firmy zajmujące się organizacją rozrywki i zabawy dla najmłodszych, biura podróży, wydawnictwa, a także wielu innych dostawców produktów oraz usług dedykowanych maluchom.

Z przyjemnością informujemy, że jedną z tegorocznych atrakcji Targów Przedszkolaka będzie oficjalna premiera projektu Bambi Bus! Nasz wyjątkowy autobus zaparkuje w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c i przez dwa dni będzie do dyspozycji targowych gości. W stolicy będą oczywiście również nasi przedstawiciele, którzy udzielać będą wyczerpujących informacji na temat projektu Bambi Bus. Zapraszamy do Warszawy!

Wyświetlono pozycje od 5 do 8 z 9

Copyright © 2015 Piła Bus Service
Strona główna     Bambi Bus     Przewoźnicy     Przedszkola     Szkoły     Samorządy